Spremljevalni program ob gostovanju Olafa Ladoussa

Spremljevalni program ob gostovanju Olafa Ladoussa

 

DELAVNICA LINOREZA

studio tipoRenesansa, Breg 22, LJ., sobota, 10. oktober 2015, 10.00-18.00

Enodnevna brezplačna delavnica linoreza, ki jo bo vodil Olaf Ladousse, je namenjena vsem tistim, ki bi radi osvojili osnovne veščine te stare grafične tehnike ali jih nadgradili pod mentorstvom prekaljenega mojstra. Asistiral bo Andrej Štular.

prijave na delavnico: core@mail.ljudmila.org, ali na 031 401 556

 

GLASBENI PERFORMANS IN POGOVOR Z AVTORJEMA RAZSTAVE

Galerija DLUL, Breg 22, LJ., ponedeljek, 12. oktober 2015, ob 19.00

Ponovitvi otvoritvenega glasbenega performansa, ki ga bosta na svojih glasbilih (t.i. doo−rags) izvedla Olaf Ladousse in Carmen Espina, člana dueta LCDD, bo sledil pogovor, kjer bosta avtorja spregovorila o svojem delu in o umetnosti nasploh. Pogovor bo moderiral Bojan Albahari, član uredništva revije Stripburger.

 

RAZSTAVA V STUDIU TIPORENESANSA

studio tipoRenesansa, Breg 22, ponedeljek, 12. oktober 2015, ob 20.00

Olaf Ladousse bo bivanje v Ljubljani izkoristil tudi za snovanje novega stripovskega dela. Avtor ga bo izdelal in natisnil v studiu tipoRenesansa, kjer bo novo stripovsko delo tudi razstavljeno. Sočasno bodo v studiu predstavljene tudi grafike, nastale na delavnici linoreza.

 

Morda vam bo všeč tudi...