Dražba sodobne slovenske umetnosti

DRAŽBA SODOBNE SLOVENSKE UMETNOSTI

 

Četrtek, 20. decembra 2018, ob 18. uri

Dražbena dela so na ogled od 17. -20. decembra. (11h-19h)

 

Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana

 

Na prodaj bodo dela sledečih umetnikov:

Bojan Bensa │ Mersad Berber │ Dragica Čadež │ Hamo Čavrk │ Jurij Dobrila │ Črtomir Frelih │ France Godec │ Herman Gvardjančič │ Janez Hafner │ Zdenko Huzjan │ Dragutin Inchiostri │ IRWIN │ Rihard Jakopič │ Boris Jesih │ Duša Jesih │ Anže Jurkovšek │ Simon Kajtna │ Janez Kardelj │ Aleksij Kobal │ Tina Konec │ Paola Korošec │ France Kralj │ Blažka Križan │ Tone Lapajne │ Vladimir  Leben │ Lojze Logar │ Tone Logonder │ Jure Markota │ France Mihelič │ Tina Mohorovič │ Agata Pavlovec │ Štefan Planinc │ Silvester Plotajs – Sicoe │ Ivo Prančič │ Arjan Pregl │ Janez Sedej │ France Slana │ Rajko Slapernik │ Ana Sluga │ Jošt Snoj │ Gabrijel Stupica │ Miha Štrukelj │ Ive Šubic │ Maruša Šuštar │ Helena Tahir │ Jože Tisnikar │ Drago Tršar │ Dušan Tršar │ Kaja Urh │ Sašo Vrabič │ Žarko Vrezec │ Momo Vuković │ Nina Zelenko │ Mojca Zlokarnik

 

Dražbo bo vodil: Mitja Meršol

Izbor dražbenih del: Aleksander Bassin

 

Del izkupička gre Zvezi društev za celebralno paralizo Slovenije so. p. Sonček, Ljubljana

 

Dražbeni katalog

Prijavnica na dražbo

Pravila dražbe

VABLJENI!

 

Morda vam bo všeč tudi...