POTI NOVEGA, prodajna razstava članov DLUL in multipli, 24.12.2021 – 9.1.2022

Spoštovani,

v Galeriji DLUL smo znova pripravili prodajno razstavo članic in članov DLUL, obenem pa tudi njihovih multiplov, ki so nastali v sklopu povabila k oddaji idejnih skic za manjše izdelke-umetnine iz pleksi stekla. V galeriji si jih lahko ogledate in mnoge tudi kupite, nekaj si jih lahko ogledate tukaj, najlepša pa so seveda “v živo” :-)

Multiple razstavljajo: Bojan Bensa, Lavoslava Benčič, Polona Demšar, Boštjan Drinovec, Črtomir Frelih, Barbara Jurkovšek, Miran Kreš, Silvester Plotajs Sicoe, Mojca Zlokarnik

Na prodajni razstavi sodeljujejo: Natalija Berezina, Miha Boljka, Vesna Drnovšek, Tina Drčar, Miha Erič, Alenka Gregorič, Evgenija Jarc, Irena Kazazić, Alenka, Koderman, Pšenica Kovačič, Živa Pahor, Marija Prelog, Svetlana Jakimovska Rodić, Zora Stančič, Tanja Špenko,Kamila Volčanšek, Mojca Zlokarnik

Opomba: na naslovni fotografiji so avtorska dela Kamile Volčanšek, letošnje dobitnice nagrade Ivane Kobilca za življensko delo in multipli Mojce Zlokarnik, Bojana Bense ter Črtomirja Freliha.

Miran Kreš, Planet BP 1
pogled na postavitev, v ospredju delo Boštjana Drinovca
Barbara Jurkovšek
Bojan Bensa, Gepardi
Vesna Drnovšek

 

Morda vam bo všeč tudi...