RAZPIS – PREDNOVOLETNA RAZSTAVA V GALERIJI DLUL

Razpis za člane DLUL

PREDNOVOLETNA RAZSTAVA v Galeriji DLUL

Društvo likovnih umetnikov Ljubljana poziva vse svoje člane, da se prijavijo na razpis za prodajno razstavo PREDNOVOLETNA RAZSTAVA, ki se bo odvijala v mesecu decembru 2015 v prostorih Galerije DLUL, Breg 22 v Ljubljani.
K sodelovanju so vabljeni samo člani DLUL!
Avtorji v obliki originalov predložijo največ dve deli (slike, risbe, grafike, kipe ali ilustracije) v katerikoli tehniki ali kombinaciji tehnik s poljubno tematiko.
Predložena dela morajo biti opremljena za razstavo in naj merijo do približno 30 x 30 x 30 cm (višina, širina in globina). Orginalno likovno delo mora biti ovrednoteno do 500,00 EUR BRUTO. Društvo si pridržuje pravico do manipulativnih stroškov v rednosti 10% od prodanega likovnega dela.
Likovno delo mora vsebovati naslednje podatke:
Avtor(ica), naslov dela, letnica nastanka, tehnika, dimenzije (v x š x g), cena

Na e-naslov društva info@dlul-drustvo.si s pripisom
PREDNOVOLETNA RAZSTAVA avtor pošlje:
– fotografijo dela (najmanj 300 dpi)
– kratek c.v. (do pet tipkanih vrstic)
– e-mail naslov
– telefon
– naslov

Rok za oddajo del je 25. november 2015 na naslovu: Galerija DLUL, Breg 22, 1000 Ljubljana;

URADNE URE:
PONEDELJEK in SREDA med 10. In 12. uro

Dela, ki ne bodo dostavljena po predpisanih razpisnih pogojih in izven roka oddaje, ne bomo uvrstili na razstavo!
Razstava bo na ogled od 2. decembra 2015 dalje.
Za dodatna vprašanja in pojasnila se obrnite na e-naslov društva: info@dlul-drustvo.si s pripisom PREDNOVOLETNA RAZSTAVA
Spodaj podpisani avtor izjavljam, da imam do Društva likovnih umetnikov Ljubljana poravnane vse obveznosti. Prav tako izjavljam, da bom takoj po razstavi prevzel razstavljena dela, saj se zavedam, da DLUL nima pogojev za njihovo shrambo in zato zanja po razstavi ne bo prevzel odgovornosti hranjenja.
Datum _________________
Podpis avtorja _________________________