ART JE MOJ KRUH, skupinska prodajna razstava članov DLUL

Svoja dela predstavljajo:

Bojan Bensa, Marin Berovič, Elena Churnocsova, Vesna Čadež, Andreja Čeligoj, Janez Černač, Nora de Saint Picman, Vesna Drnovšek, Milena Gregorčič, Aleksandra Saška Gruden, Anamari Hrup, Svetlana Jakimovska Rodić, Jolanda Jeklin, Milena Kafol, Dušan Kirbiš, Janez Mišo Knez, Denise Kokalj, Žiga Korent, Paola Korošec, Janez Kovačič, Pšenica Kovačič, Arven Šakti Kralj Szomi, Albin Krese, Drago Leskovar, Vanja Mervič, Andreja Peklar, Metka Pepelnak, Jurij Pfeifer, Silvester Plojtas Sicoe, Silvije Arc Popovič, Annmarie Prah, Živa Prah, Marija Prelog, Nataša Ribič-Štefanec, Saba Skaberne, Vlado Stjepič, Breda Storm, Tanja Špenko, Nataša Tajnik Stupar, Urška Toman, Dušan Tršar, Karl Vouk, Žarko Vrezec, Mojca Zlokarnik

ODPRTO:
torek-petek: 11.00-17.00
sobota, nedelja: 10.00-14.00

Morda vam bo všeč tudi...