USTVARJALNICA: NA BREGU SE IMAMO FINO

USTVARJALNICA:
NA BREGU SE IMAMO FINO

Od ponedeljka, 1. 8. do petka, 5. 8. 2022
od 14.00 do 15.30 (2 šolski uri)
Galerija DLUL, Breg 22, Ljubljana

Na nabrežju Ljubljanice v Galeriji DLUL bodo potekale poletne likovne delavnice za otroke, na katerih bodo vsi zainteresirani ustvarjali v različnih likovnih tehnikah – od risanja do oblikovanja izdelkov iz žice – s poudarkom na recikliranem materialu. Vzeli si bomo čas za kreativno eksperimentiranje in v likovni igri iskali lepoto naključij ter iz najdenih in reciklažnih predmetov ustvarjali nove objekte. Vsaka delavnica bo svojstvena, tematsko in likovno-tehnično pestra ter razgibana. Dela bodo odsevala naš odnos do ohranjanja narave in bodo temeljila na recikliranih materialih iz katerih bomo ustvarili novo likovno celoto. Na ta način bomo spoznali, da za ustvarjanje ne potrebujemo nujno novih materialov in da lahko z reciklažo pripomoremo k manjši potrošnji.
Delavnice, ki so brezplačne, bo vodil mentor Brane Širca, priznan akademski slikar in umetnik.
Imaš idejo? Pridruži se nam.

Maksimalno število udeležencev na delavnici je 10.
Sodelujete lahko na poljubnem številu delavnic; eni, dveh,…ali vseh petih.

Prijave sprejemamo do nedelje 31. 7. 2022 (oz. do zasedbe mest) na: info@dlul-drustvo.si ali pa kar pridite, brez prijave.
V času uradnih ur nas lahko tudi pokličeta na: 01 434 94 65.
Poletni urnik najdete na naši spletni strani.

Morda vam bo všeč tudi...