Kiparski delavnici z Uršo Toman

Vabljeni na brezplačni kiparski delavnici z Uršo Toman, ki bosta potekali 2. in 9. septembra 2023 od 10. do 12. ure!

Urša Toman je akademska kiparka. Skulpture izdeluje v naravne materiale kot so les, železo, beton, kamen … Glina je v njenih delih največkrat uporabljena, tako za končni izdelek ali kot skica večjim skulpturam. Poleg ustvarjanja lastne produkcije se veliko ukvarja tudi z vodenjem likovnih delavnic, ki so običajno posvečene skulpturi in njeni umestitvi.
 
Na delavnici udeleženeci izdelujejo skulpturo iz gline. Idejo za skulpturo si lahko zamislijo že prej ali pa počakajo, da jih obišče medtem ko gnetejo glino. Na delavnice so vabljeni otroci in odrasli.
 
Prijave zbiramo na tel. št. 01 434 94 65, vsak dan od 10. do 18. ure, kot sporočilo v Messengerju ali na info@dlul-drustvo.si.
 
Dogodek sta omogočila
DLUL in MOL.

Morda vam bo všeč tudi...