POLETNA PRODAJNA RAZSTAVA 3.8. – 21.8.2016

POLETNA PRODAJNA RAZSTAVA 3.8. – 21.8.2016

 

Mesec avgust bo v galeriji Društva likovnih umetnikov Ljubljana zaznamovala poletna prodajna razstava članov DLUL. K sodelovanju se je prijavilo več kot dvajset članic in članov, ki se predstavljajo z dvema ali več deli manjšega in  srednjega formata. Slike, risbe grafike in skulpture so ustvarjene v različnih tehnikah in materialih ter nosijo različne tematike. 

Razstava bo obsegala prostor galerije obenem pa bodo dela manjšega formata na ogled tudi pred galerijo in s tem še bolj privlačna za mimoidoče. Gre sicer za prodajno razstavo, vendar ostajamo v okviru dostopnih in prijaznih cen. 

 

Vabimo vas torej k ogledu raznolike in zanimive razstave.

Vodstvo DLUL.

 

 

Tor.- Pet. od 10:00 do 14:00 in od 16:00 do 19:00

Sob.- Ned. od 10:00 do 14:00

 

Morda vam bo všeč tudi...