AVANTI GRAFIKA! drugič

AVANTI GRAFIKA! drugič

Skupinska razstava avtorjev z območja nekdanje skupne države predstavlja sodobno grafično produkcijo umetnikov različnih generacij in likovnih izrazov. Avtorji so mojstri v obvladovanju grafičnega metjeja, hkrati pa jih grafika spodbuja tudi k razširjanju izraznih meja medija v smeri zina, objekta in prostorsko specifičnih postavitev. Izbrani avtorji so: Nevenka Arbanas (Hrvaška), Admir Ganić (Bosna in Hercegovina, Slovenija), Vlado Goreski (Makedonija), Renata Papišta (Bosna in Hercegovina), Sonja Vulpes (Slovenija) in Leon Zuodar (Slovenija).

Razstava je na ogled od 15. 6. do 7. 7. 2019.

odprtje razstave, Galerija DLUL, 2019
Nevenka Arbanas (spredaj), Galerija DLUL
Renata Papišta, Refleksije
Sonja Vulpes (levo), Leon Zuodar (desno)
Admir Ganić, Scenografija za sevdah II
Vlado Goreski,

Morda vam bo všeč tudi...